10170. 415. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
0 HUF
Vasil Ivanof (?-?): Erdőrészlet sétálóval, Szófia, 1957. Vegyes technika, papír. 11x15 cm. Üvegezett, sérült fakeretben.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm