Vinkler László (1912 - 1980): Fürdőző nők. 1971. Vegyes technika, papí... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Vinkler-Laszlo-1912-1980-Furdozo-nok-1971-Vegyes-technika-papit-Uvegezett-kopott-ke~II2571619
2571619
10435
415
26000
Beschreibung: Vinkler László (1912 - 1980): Fürdőző nők. 1971. Vegyes technika, papít. Üvegezett kopott keretben, jelzett, 85x60cm
: pelikán_kristóf