Vydai Brenner Nándor (1903-?): Lány csörgődobbal. Olaj, vászon, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Vydai-Brenner-Nandor-1903-Lany-csorgodobbal-Olaj-vaszon-jelzett-serult-50C39740-cm~II2602280
2602280
10442
415
Beschreibung: Vydai Brenner Nándor (1903-?): Lány csörgődobbal. Olaj, vászon, jelzett, sérült. 50×40 cm
: pk