Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 458
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2599126
10120
415
Gaál Domonkos (1940-2009): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/50). Fakeretben, 29×39 cm
2598941
10121
415
Gaál Domonkos (1940-2009): Mezei csokor. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/50). Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 29×39 cm
2600935
10122
415
Gábor Marianne (1917-2014): Én Mityu munkaszolgálatos ruhájában. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. 14x9,5 cm 2523197
10123
415
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Martin kemencénél. Fametszet, papír, jelzett. Lap szélén apró foltokkal. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 22x27 cm.
2523193
10124
415
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Moliere fösvénye falun. Fametszet, papír, jelzett. Lap szélén apró foltokkal. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 22x28 cm. 2599245
10125
415
Gácsi Mihály (1926-1987): Sopron. Színes linómetszet, papír, jelzett. Kissé kopott fakeretben, 30×40 cm 2530718
10126
415
40000
Gál János (1894-1976): Erdőrészlet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fa keretben, 54x61 cm
2600221
10127
415
Gellért Hugó (1892-1985): Mappa (7 lap)
Offszet-Litográfia, 430 x 280 mm J.j.l. vagy b.l.: Hugo Gellért 1247823
10128
415
Gergely Nóra (1956- ): Gombolyaggal játszó kismacska, vegyes technika, papír, jelzett, fa keretben, 20×29 cm 2404457
10129
415
2517788
10130
415
2583807
10131
415
4400
Gimes Lajos (1886-1945): Interieur. Rézkarc, papír, foltos, üvegezett keretben, 17×13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF