Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 458
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2448128
10024
415
B. Hajdú László (1926-1998): Marikám. Golyóstoll, filctoll, papír, jelzett. 33×24 cm
2465590
10025
415
B. Hajdú László (1926-1998): Kiállításom, 1981. Tus, toll, papír, jelzett. 34×24 cm
2465585
10026
415
B. Hajdú László (1926-1998): Izadora táncosnő, 1977. Vegyes technika, papír, jelzett. 32,5×23,5 cm
2507413
10027
415
B. Hajdú László (1926-1988): Domborítva. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 27×18 cm 2543390
10028
415
3800
B. Hajdú László (1926-1988): Műélvezet pszichollage. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett. Hátoldalán a művész névjegykártyáján autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 22×17 cm 2516850
10029
415
Bányász Éva (1956): Hajtogatott variációk. Papír. Jelzett. Számozott: 200/171. 14,5x21 cm. Borítékban és védőfóliában.
2599661
10030
415
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Beethoven. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett, sérült fa keretben. 13x8,5 cm 2600902
10031
415
Barcsay Jenő (1900-1988): Alkok (cím nélkül). Ofszetnyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13×17 cm 2607119
10032
415
3400
Bencze László (1907-1992): Portré, 1950. Tus, papír, jelzett a paszpartun, 10×9,5 cm
2497760
10033
415
Bencze László ( 1907-1992): Füleki emberek, 1945. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, paszpartu szélén apró szakadással, 28×20 cm
2607154
10034
415
Bencze László (1907-1992): Portré. Rézkarc, papír, jelzett, 12×10 cm
2609128
10035
415
80000
id. Benedek Jenő (1906-1987): Napos délután.
Olaj, farost, jelzett. Üvegezett fa keretben, 30x40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF