Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 458
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2480134
10036
415
Benes Bátor (1978-): Birodalom I., 2006. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 1/15. Üvegezett fa keretben. 63x48 cm 2604046
10037
415
Bereg Sándor (1876-1943): Óbuda, Margitsziget, Újpest, Budapesti részlet, 1936. Mezzotinto, akvarell, papír, jelzett. 18x23 cm. Üvegezett fakeretben. 2568398
10038
415
14000
Beregtói Tormássy Dezső (1881-1929): Hölgyek népviseletben (Olaszország?). Olaj, karton, jelzett. Kissé sérült. Korabeli, sérült fakeretben. 34,5x48 cm
2602233
10039
415
Berki Viola (1932-2001): Hódolat az ősöknek. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/87), üvegezett fakeretben, 30×32 cm
2602236
10040
415
Berki Viola (1932-2001): Harcosok (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×33 cm
2497958
10041
415
140000
2609127
10042
415
32000
Biai-Föglein István (1905-1974): Havas táj. Olaj, farost, jelzett, sérült. Üvegezett, sérült fa keretben. 50×65 cm 2502144
10043
415
Biai Föglein István (1905-1974): Itatás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. Foltos. 20x25 cm
2482790
10044
415
Biai-Föglein István (1905-1974): Bohócok. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 19×11,5 cm
1721754
10045
415
2417655
10046
415
Biró Ferenc (1921-2001): Vár a Kárpátokban. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 69×54 cm / Ferenc, Biró (1921-2001): Castle in the Carpathians. Oil on wood fibre, signed, framed. 69×54 cm
2606908
10047
415
Bodnár Imre (1959-): "Achilles utolsó csatája", 1990. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/30). Paszpartuban 16×19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF