Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 458
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2601608
10048
415
15000
B. Mikli Ferenc (1921-2013): A Tokaji Kopasz-hegy. Akvarell, pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 40×57 cm
2600930
10049
415
Bodor Miklós (1925-2010): Jakabszállás. Nyomat, papír, jelzett, 26,5×18 cm
2601622
10050
415
Bodri Ferenc (1943-2021): József Attila illusztráció. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 48×36 cm 2599255
10051
415
Bojtos Károly (1936-2011): Áradás I. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (36/100). Üvegezett, sérült fakeretben, 39×27 cm 2598914
10052
415
Boldizsár István (1897-1984): Hazai táj (Kóka), 1958. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Üvegezett, sérült fakeretben, 29×39 cm
2457026
10053
415
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Kompozíció
Szitanyomat, papír. 30x22cm, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben.
2602264
10054
415
Bordás Ferenc (1911-1982): Virágok. Fametszet, papír, jelzett, számozott (85/100). Üvegezett, kopott fakeretben, 40×33 cm 2599265
10055
415
Bordás Ferenc (1911-1982): Tavaszi virágok. Fametszet, papír, jelzett, számozott (65/100). Üvegezett, kopott fakeretben, 39,5×30 cm 2599186
10056
415
Bordás Ferenc (1911-1982): Házak. Fametszet, papír, jelzett, számozott: 61/100, üvegezett fakeretben, 27×50 cm 2406651
10057
415
22000
Borgó György Csaba (1950- ): Stick w dajenu. Szerigráfia, papír, jelzett. számozott (22/25). 88×62 cm
2483053
10058
415
24000
Borsándi Balázs 'Boci (?-): Pleasure. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39,5×29,5 cm 2571615
10059
415
Borsos Miklós (1906-1990): Női akt háttal. 43/100 Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30x19,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF