Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 458
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2607643
10072
415
34000
2607654
10073
415
34000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Lányok, 1988. Akvarell, karton. Jelzett. 50x46 cm
2568444
10074
415
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Korcsolyázók. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Fa keretben. 37,5x29,5 cm 2411835
10075
415
Cserépy Árpád (1859-1907): Fatörzs (1884.). Ceruza, papír. Jelzett, üvegezett keretben. 17x23 cm 2575626
10076
415
Csisztu Mihály (1933-2008): Sárospataki vár udvara, Lorántffy-loggia. Filctoll, papír. Jelzett. Paszpartuban. 22x30 cm
2546164
10077
415
22000
Csóka Béla (1926-2005): Mediterrán táj. Olaj,vászon; szignált, sérült-kopott fakeretben, 80x65 cm
2535163
10078
415
Csóka Béla (1926-2005): Hegyi tájkép. Olaj,vászon; szignált, keret nélkül, 45x60 cm 2602109
10079
415
Csorba Tibor (1906-1985): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett. 28x38 cm. Üvegezett fakeretben.
2604672
10080
415
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Budapesti panoráma. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (71/100). Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 25×50 cm 2604690
10081
415
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Budapesti látkép a Dunával. Színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott (35/100). Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 22×51 cm 2539600
10082
415
D. Borbély Gizella (1920-1994): Szekér. Vegyes technika, papír, jelzett, 50×35 cm
2602901
10083
415
Daday Gerő (1890-1979): Olvasó hölgy. Olaj, karton, jelzett. Fa keretben, látható méret: 9,5x8 cm, külső méret: 20,5x19,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF