Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 458
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2603202
10084
415
Daday Gerő (1890-1979): Pipázó férfi portréja. Olaj, karton, jelzett. Fa keretben, látható méret: 11,5x9 cm, külső méret: 23x20,5 cm 2603207
10085
415
Daday Gerő (1890-1979): Olvasó idős asszony. Olaj, karton, jelzett. Fa keretben, látható méret: 15x11,5 cm, külső méret: 26,5x23 cm 2603211
10086
415
Daday Gerő (1890-1979): Idős asszony portréja. Olaj, karton, látható jelzés nélkül. Fa keretben, látható méret: 13x11 cm, külső méret: 24,5x22,5 cm 2603806
10087
415
9500
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Utcarészlet. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 24,5x34,5 cm. 2603801
10088
415
9500
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Hegyvidéki táj. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 25x33,5 cm.
2603799
10089
415
9500
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Vízparti táj. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 25x33,5 cm.
2607359
10090
415
Damó István (1951-): Tétova, 2019. Szitanyomat, papír, jelzett. 11/15 számozással. 46×46 cm
2603353
10091
415
Debreceni (Debrececzeni) Bárány Margit (?-?), 1917-18-ban Nagybányán tanult: Csendélet. Olaj, vászon. Sérült, feltekerve. 52x42 cm. 2599117
10092
415
Decsi Ilona (1950-): Öreg kerítés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 49/100. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 39×39 cm 2609126
10093
415
Edvi Illés Panni (1897-1978): Erdő széle 1955. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 30×22 cm
2497754
10094
415
42000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Mese. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, lapméret: 37×27 cm. Lap jobb sarkában kisebb törésnyommal. 2608117
10095
415
Ék Sándor (1902-1975): Marx Károly. Litográfia, papír, jelzett. paszpartuban, 43×31,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF