Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 458
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2528493
10096
415
3200
Elekfy Jenő (1895-1968): Hajórakodás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lapon két elszíneződéssel (csíkkal), 19,5×28 cm
2607831
10097
415
14000
Etei Tóth Mihály (?-?), működött a XX. sz közepén és második felében: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 50×40 cm 2314253
10098
415
Élesdy István (1912-1987): 2 hölgy portréja (egy lapon). Szén, papír, jelzett. Lap közepén hajtásnyommal. 34×49,5 cm
2306011
10099
415
Élesdy István (1912-1987): Ülő hölgy. Tus, papír, jelzett. Lap jobb felső sarkában törésnyommal. 48x36 cm
2598135
10100
415
30000
Fajó János (1937-2018): Kompozíció - Műcsarnoki retrospektív kiállítás 1990, plakát. Szitanyomat, papír. Jelzett. Sérült. Kép mérete 50x50 cm 2561279
10101
415
Fábián Gyöngyvér (1944-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 60×40 cm 2557655
10102
415
Farkas József (?-): Fekete nap (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva, 12×16 cm 2568540
10103
415
Farkasházy Miklós (1895-1964): Vitorlák. Linómetszet, papír, jelzett, 27x26 cm
2543521
10104
415
Farkasházy Miklós (1895-1964): Szerelmesek. Linómetszet, papír, jelzett, 35x26 cm
2609123
10105
415
38000
Farnadi Richárd (?-?), működött a XX. sz. első felében: Nagymaros és Visegrád látképe, 1930. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Korabeli, sérült fa keretben, 34,5×51 cm 2598950
10106
415
3200
Fáy Aladár (1898-1963): Tönk. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (47/100). Üvegezett fakeretben, 24×29 cm 2500217
10107
415
Fáy Győző (1918-2005): Csendélet pipával. Akvarell, papír, jelzett, 55×41 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF