Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 393
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2575917
10831
415
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Csendélet. Akril, vászon. 40x30 cm
2575823
10832
415
Jelzés nélkül: Nyaraló. Ceruza, papír. Üvegezett fa keretben. 30×43 cm 2577014
10833
415
Jelzés nélkül: Rózsák. Akvarell, selyem. Üvegezett, sérült fa keretben, 42×56 cm 2575589
10834
415
Jelzés nélkül: Csendélet. Tempera, papír. Üvegezett, dekoratív, sérült fa keretben. 22x27,5 cm 2553177
10835
415
Jelzés nélkül: Női akt. Rézkarc, papír. 24x20,5 cm.
2554661
10836
415
Jelzés nélkül: Erdőszéle. Pasztell, karton, 33x49,5 cm 2545591
10837
415
Jelzés nélkül: St. Adorján. nikomédiai. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Sérült, vágott, foltos. 41,5x34 cm. 2515200
10838
415
2200
Jelzés nélkül: Alak. Tus, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 21,5×30 cm
2543558
10839
415
Jelzés nélkül: Poharazó. Monotípia, papír, paszpartuban, 23,5×17,5 cm
2501262
10840
415
Jelzés nélkül: Balatonszárszó. Színes ceruza, papír. Dekoratív, kissé sérült régi üvegezett keretben. Lap széle kissé sérült. 15x20 cm
2549717
10841
415
Jelzés nélkül: Színes kép. Vegyes technika, vászon. 30x40 cm
2549706
10842
415
Jelzés nélkül: Kék kép. Olaj, vászon. 24x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF