10590.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Andre jelzéssel: Vízparton. Olaj, fémlemez. Dekoratív üvegezett fa keretben, 18×13 cm.