Győri jelzéssel: Tüzes karnevál. Olaj, vászon. 15x28 cm. Dekroatív fa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Gyori-jelzessel-Tuzes-karneval-Olaj-vaszon-15x28-cm-Dekroativ-fa-keretben~II2606352
2606352
10551
415
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Győri jelzéssel: Tüzes karnevál. Olaj, vászon. 15x28 cm. Dekroatív fa keretben
: nagy_andras