10504.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Horváth Imre jelzéssel: Téli táj. Vegyes technika, farost. 30x52 cm. Dekoratív, sérült fa keretben.