10829.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jelzés nélkül, Edvard Munch után: Sikoly. Olaj, vászon. Kissé sérült, 35x25,5 cm