10743.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül: Falusi jelenet. 2 db, vegyes technika, vászon kartonra kasírozva, üvegezett fakeretben, 18x23cm