10837. 415. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: St. Adorján. nikomédiai. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Sérült, vágott, foltos. 41,5x34 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert