10746.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Társaság. Vegyes technika, papír, 14x24 cm. Üvegezett, kopott fa keretben