10703.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Félix Dzerzsinszkij arcképe. Szén, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 42x42 cm