10576.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Szabadi jelzéssel: Virágos csendélet. Olaj, vászon. keret nélkül. 50x40cm