10941.
415. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
Chateau de Savigny. Litográfia, papír, jelzett, a litográfián. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 20×26 cm