10965.
415. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Gerolamo Marzari portréja. Litográfia, papír. Foltos, kissé sérült (törésnyomokkal). Lapméret: 39×28,5 cm