10940.
415. Gelaufene Fernauktion
Stich
5 000 HUF
Josef Kriehuber (1800-1876): Maria von Marra-Vollmer (1822-1878), osztrák operaénekesnő portréja, 1846. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Apró foltokkal. 32x27 cm. Üvegezett fakeretben.