10963.
415. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
K. Sicken után Rauh János: Mária (1505-1558) ausztriai főherczegasszony, Magyarország özvegy királynéja. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Foltos. 16,5×9,5 cm