19318.
415. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
5 500 HUF
2 db ezüst (Ag) kanál, jelzett, néhány apró horpadással, h: 17,5 cm, 13,5 cm, nettó: 46,5 g + ezüst (Ag) nyelű kés, solingeni acél pengével, kissé sérült, h: 22,5 cm, bruttó: 56 g