19284.
415. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
28 000 HUF
74,27 EUR, 80,00 USD
Ezüst (Ag) nyelű kés, jelzett, kopott, vésett monogrammal, h:20cm, bruttó: 323g