19018.
415. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
3 200 HUF
77
Fabergé jelzéssel: antik tintatartó, feltehetőleg XIX. sz. második fele. Csiszolt üveg, jelzett ezüst (Ag) fedéllel, tetején monogrammal. Korának megfelelő állapotban, m: 9,5 cm