11887.
415. Gelaufene Fernauktion
Antik
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
T. Kiss Eszter ( - ): Sátoraljaújhely. Tűzzománc, dekoratív keretben. Jelzett. 14,5x10cm