12444. 415. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
2db fém tál, 2db ón pohár, kopott, sérülésekkel, jelzés nélkül, d:19-21cm, m:7-11cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert