Flohmarkt Zahl der Lose: 786
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2599603
12190
415
Flea Market
Kínai lakk váza, kopott, m:17,5cm
2599605
12191
415
Flea Market
Vegyes mini parfümök dobozban 2599607
12192
415
Flea Market
Réz kopogtató, kopott, 13x9cm
2599327
12193
415
Flea Market
Réz mozsár, törővel, kopásokkal, m: 9 cm, h: 14 cm
2599330
12194
415
Flea Market
Réz mozsár, törővel, kopásokkal, m: 11 cm, h: 19 cm
2599331
12195
415
Flea Market
Réz mozsár, törővel, kopásokkal, peremén apró deformálás, m: 14 cm, h: 24 cm
2599333
12196
415
Flea Market
Szombati gyertyatartópár, ezüstözött alpakka, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m:8cm 2599334
12197
415
Flea Market
Angol egyszálas váza, 2db, ezüstözött alpakka, jelzett, kopásnyomokkal, m:11,5cm
2599338
12198
415
Flea Market
Fogvájó tartó, ezüstözött fém, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:7cm
2599340
12199
415
Flea Market
Jégtartó fogóval, fém, jelzés nélkül, h:15 cm, m: 10 cm, d: 9 cm
2599151
12200
415
Flea Market
Figurális, ló formájú, francia késbak, 12db, fém, tartóban, jelzés nélkül, h: 9 cm 2599152
12201
415
Flea Market
Figurális, ló formájú, francia késbak, 12db, fém, tartóban, jelzés nélkül, h: 9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF