Flohmarkt Zahl der Lose: 786
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2575706
12455
415
Flea Market
2 db keleti faragott fali kép, sérült, 27x21cm
2520191
12456
415
3800
Flea Market
Argentor alpakka tálkák, 6 db, jelzett, kopásnyomokkal, d: 14 cm
2542426
12457
415
Flea Market
Régi szenes vasaló rozsdás állapotban 21x10x22 cm 2442491
12458
415
Flea Market
2575679
12459
415
24000
Flea Market
Sokféle vegyes fém tárgy, retró és régi, (likőrös készlet, hamutál, gyertyatartó, váza stb.)
2578056
12460
415
Flea Market
Maginon digitális képkeret, sérült védőfóliával, működik, 20x24cm
2415678
12461
415
Flea Market
BEE Pannon GSM hátizsák, táska, újszerű állapotban, 38x34 cm
2519971
12462
415
Flea Market
Kínai lakkozott fa teás készlet. Hat személyes, tálcával. Apró sérülésekkel. d: 36 cm
2539324
12463
415
Flea Market
Vegyes bolhatétel 2db fém dobozban, (Üvegek, Rosenthal bonboniere) Kopott. 2577638
12464
415
Flea Market
6 db Komet TR 15 és 2 db Bebo sher 2001 villanyborotva tartó doboz használt, ragasztónyomos állapotban
2577650
12465
415
Flea Market
2 db kopott fa doboz, egyik intarziás, mindkettő sérült zárral, kulcs nélkül, 25x14,5x9cm és 24x17x7cm méretben
2517241
12466
415
Flea Market
2db Olasz réz kilincs, jelzett, kopott, 25x13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF