Flohmarkt Zahl der Lose: 786
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2600900
12166
415
Flea Market
Vegyes régi, retró keretes szemüvegek
2600914
12167
415
Flea Market
Ón, skót quaich tálka, jelzett d: 19cm. A quaich, a skót barátság kelyhe évszázadokon át arra szolgált, hogy üdvözlő italt kínáljon a klánok összejövetelein és más családi alkalmakon, valamint a barátoknak és a látogatóknak.
A "Quaich" a gael "cuach" szó skót fordítása, ami kupát jelent. Ennek az ivóedénynek a kétkezes kialakítása bizalmat sugall mind az adó, mind a fogadó részéről.
A quaichsokat leggyakrabban whisky és brandy tárolására használták, de a nagyobb quaichsokat sör ivására is használták. 2600950
12168
415
Flea Market
Régi kávépörkölő, hidegen hengerelt vaslemez, alumínium, lakkozott fa, üveg, kopott, rozsdás, d: 30 cm
2600410
12169
415
Flea Market
Retro iparművészeti fém halas tál, jelzés nélkül, d:15,5cm
2599722
12170
415
Flea Market
WMF tojásfőző. Működik, dobozban. 2599672
12171
415
Flea Market
Kínáló, fém, üvegbetéttel, kopott, apró lepattanások, 15x10x7cm 2599675
12172
415
Flea Market
Ezüstözött alpakka kínáló üveg betéttel, apró lepattanások, fém peremén apró repedés, jelzés nélkül, d:15cm 2599676
12173
415
Flea Market
Sheffield angol kaviártartó, kopott, üvegbetéttel, üveg hibátlan, d:13cm
2599677
12174
415
Flea Market
Tacskó formájú késbak, 6db, plexi, kopásnyomokkal h:10cm
2599679
12175
415
Flea Market
Art Deco fém kévétartó, jelzés nélkül, kopott, d:16cm 2599682
12176
415
Flea Market
Magus Extra régi réz kávédaráló, kopásnyomokkal, m:20cm 2599683
12177
415
Flea Market
Tükrös tálca, fém peremmel, kopott, tükör erősen kopott, d:30cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF