12355. 415. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
3 000 HUF
0 HUF
Német ón kancsó, gazdag domborműves díszítéssel (Heidelberg városkép, udvarlási jelenet), jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 31 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras