12445. 415. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
4 000 HUF 10,81 EUR, 11,76 USD
0 HUF
Vegyes konyhai tétej, kopott, sérült, nyárs, hiteles italmérő, fánk formák, derelyevágó stb. 11db
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert