Musik, Noten, Instrumenten Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2559072
14500
415
Music, Musical notes, Instruments
Földes László 'Hobo': Rolling Stones könyv. Bp.,1982,Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. 2452096
14501
415
Fekete Kálmán: Blues Expedíció Chicagóban. Blues 3. Pécs, 2001, Kódex. 399 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
2578684
14502
415
1993 Mini 25 év, jubileumi koncert jegy, Budapest Sportcsarnok, számozott 2602733
14503
415
cca 1920 Bús magyarok imádsága, Révfy Géza hat irredenta dala, jó állapotban, 8p 2603309
14504
415
1928 Kádár Lajos első nótáskönyve, sérült borítóval
2273744
14505
415
2 db kotta: Brahms, Walzer, Opus 39, Edition Peters, 19p. kiadói papírkötés + DóFelix Mendelssohn Bartholdy's Sämmtliche Werke. Lieder ohne Worte für pianoforte solo. 145p. Félvászon kötéssel, kijáró és foltos lapokkal.
2173247
14506
415
600
4 db régi kotta, közte hiányos, erősen sérült - Psilander bohóc dala, Túl a nagy Krivánon, Molnár Mihály dalai, Nem tudom mi az oka 2173240
14507
415
600
5 db régi kotta, közte hiányos, erősen sérült - Ősszel arra ébredünk, Egy egész elsőrangú tánc, Ez lesz idén a sláger, stb.
2173205
14508
415
600
1918 Komjáti Károly: Kóristalány, operett 3 felvonásban, kiadja: Rózsavölgyi és Társa, kopottas állapotban, 19p 2173172
14509
415
600
Vegyes kotta tétel: Studienwerke - Albert Biehl, 4 db, széteső állapotban
2173143
14510
415
600
Vegyes hiányos kotta tétel: Egy tuti Pudakészi bürger vagyok én..., Hódító női szem!, Babám ha szeretsz, Őszi szomorú világ, Hol vagy óh szép szerelem, Megvert engem..., viseltes állapotban
2173151
14511
415
600
Vegyes hiányos kotta tétel: Zur Erholung - Album beliebter Vortragsstücke; Burgmüller: Etüden; Leichte progressive Etüden; A hetedhangzatok előgyakorlatai, 20 könnyű és dallamos technikai tanulmány, stb., széteső állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF