Pekingi lány (Disputed Passage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-1940. Dorothy Lamour, Akin Tamiroff és John Howard szereplésével. Rendezte: Frank Borzage. Litográfia, papír. Kellner Márkus, Bp. Paramount Pictures. Sérülésekkel, hajtásnyomokkal, foltos. 95×30 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie ("Disputed Passage"), lithograph on paper, with damages, spotty.
Egyetlen éjszaka (Nuit de décembre). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1941. Pierre Blanchar és Renée Saint-Cyr szereplésével. Rendezte: Curtis Bernhardt. Litográfia, papír. Kellner Márkus, Bp. Sérülésekkel, hajtásnyomokkal, lap tetején foltos. 93×30 cm / Vintage Hungarian poster of the French movie ("Nuit de décembre"), lithograph on paper, with damages, spotty on the top.
Tengerészbecsület. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1949-1950 körül. Jersova, Zsarov és mások szereplésével. Szovexportfilm Moszkva, Mafilm. Litográfia, papír. Somorjai Imre (1914-1996) grafikája, jelzett a litográfián. Posner Bp.. Sérült, szakadásokkal. Lap alja foltos. Hajtásnyomokkal. 94×28 cm / Vintage Hungarian poster of a Soviet propaganda movie, with damages, tears, lithography on paper...