Rahmen Zahl der Lose: 15
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2600995
12962
415
Frames
10 db különféle paszpartu képkeretekhez, 18x13 cm és 20,5x15 cm között 2609388
12963
415
Frames
Két darab, rézkeretes, vászonkép 20. század eleje, kopott, d: 35cm
2605368
12964
415
Frames
Díszes, üvegezett fém keret. Asztalra is állítható 27x32 cm 2603941
12965
415
Frames
2 db ezüstözött fém képkeret, Képméret 14x18 cm
2493599
12966
415
Frames
2575960
12967
415
Frames
Üvegezett fa keret, modern, 2017 körüli "A Százéves Nemzeti Színház" nyomattal, 24x20 cm
2566438
12968
415
Frames
Dekoratív üvegezett fa képkeret 2db. 20x25cm 2606447
12969
415
Frames
Dekoratív üvegezett fakeret szövetképpel, belső méret: 90x60 cm. Sarkaiban és éleinél apró sérülésekkel.
2606077
12970
415
11000
Frames
Szecessziós fa képkeret vászon nyomattal, nyomat javított sérüléssel, keret hátsó élénél kissé sérült, belső méret: 72x99 cm / KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. 2608304
12971
415
Frames
Dekoratív üvegezett fa képkeret, bársony hordozójú festménnyel, belső méret: 70×49,5 cm 2608238
12972
415
Frames
Dekoratív, kissé sérült fa képkeret, belső méret: 80,5×60,5 cm 2608769
12973
415
Frames
Dekoratív historizáló fa képkeret, üvegezett, benne szerelmespárt ábrázoló képpel (vegyes technika, jelzés nélkül). Apró sérülésekkel, látható méret: 30,5x20,5 cm, külső méret: 37x26,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF