Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2441078
11970
415
30000
Sculptures, statuettes, plaques
2602380
11971
415
Don Qiuojote szobor, bronz, kő talapzaton, Tonny jelzéssel az oldalán, m: 26 cm
2609014
11972
415
26000
Pató Róza (1934-2018): Anya gyermekével. Bronz plasztika, fa alapon, jelzett, falra akasztható, 28x16,5 cm (teljes méret: 35x23 cm)
2608752
11973
415
28000
2600346
11974
415
Kendős lányka bronz szobrocska Louvre múzeumi másolat 17 cm 2606300
11975
415
Réz babérkoszorút tartó férfi figura, jelzés nélkül, m: 23,5 cm 2606305
11976
415
Fésülködő akt, réz szobor, jelzés nélkül, m: 25 cm 2441868
11977
415
Afrikai faragott keményfa, apró repedések. m: 47 cm
2599668
11978
415
Erwin Huber (1929-2006): II. János Pál pápa emlék relief, Ausztria, 1988. Réz, jelzett, 16x7,5 cm
2599670
11979
415
Jelzés nélkül: Fiatal fiú relief. Ón, jelzés nélkül, 10x6,5cm
2601004
11980
415
15000
Bánszky Sándor (1888-1918): Ecce homo. Bronz plakett. Jelzett. Kopásnyomokkal. 21,5x14 cm 2608564
11981
415
Vincefi Sándor (1952-2021): Alakok. Faragott fa, hátoldalám jelzett. Fa talapzaton. m: 13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF