Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2605042
11982
415
Sculptures, statuettes, plaques
Kallós Ede (1866-1950): II. Rákóczi Ferencet ábrázoló szecessziós dombormű / relief, 1900-as évek eleje. Festett öntöttvas, fa alapra rögzítve, falra akasztható, a fa néhány helyen kissé sérült, 34x34 cm, teljes méret: 43,5x43,5 cm 2598462
11983
415
Feltehetően Kerényi Jenő: Art Deco táncos lány. Öntött bronz, jelzés nélkül, m: 29 cm 2608241
11984
415
Jelzés nélkül: Don Quijote. Fém, fa talapzaton. Kopott, m:26cm 2608151
11985
415
Jelzés nélkül: Feszület. Bronz, fára applikálva. Falra akasztható. m:42cm
2608140
11986
415
Jelzett: Figurális majolika, asztali dísz. Sérült. m:38cm
2608124
11987
415
40000
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976): Ádám és Éva. Gipsz negatív forma. Jelzett. 21,5x20,5cm
2608112
11988
415
40000
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976): Cseppkőbarlang alakokkal. 2db. Gipsz negatív forma. Jelzett. Egyik sérült. 27,5x19,5cm 2608105
11989
415
40000
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976): Tengeri halak. Gipsz negatív forma. Jelzett. 20x26cm
2608094
11990
415
40000
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976): Tengeri halak. Gipsz negatív forma. Jelzett. 19x26cm
2607134
11991
415
30000
Jelzés nélkül: Anonymous. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, m: 16cm
2607143
11992
415
Jelzés nélkül: Kottát olvasó kislány. Öntött, patinázott bronz, márvány hamutál talapzattal, kopott, m:10 cm 2606598
11993
415
Afrikai faragott harcos, kopott, m:32cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF