Vacheron Constantin 18k arany kézi felhúzós karóra ca. 1950 Jelzett tok. Számlapon néhány apró pötty, hátul a tokon karcok. Működő állapotban. d. 30 mm. / A 18k Yellow Gold vintage Vacheron Constantin manufactured in 1950's.
OPAL 18k arany kézi felhúzós férfi flyback kronográf karóra, fekete számlapos, barna bőr szíjjal. 50-es évek. Jelzett tok. Működő, szép állapotban. d: 35 mm. A normál kronográf funkció mellett ez a szerkezet rendelkezik egy extra gombbal a nagy koronán. A flyback kronográf egy olyan komplikációs óra, amelyben a felhasználó anélkül használhatja a visszaállítási funkciót, hogy először meg kellene ál...
Lange 18K arany, automata, férfi karóra, Felsa szerkezettel. Jelzett szerkezet, fémjelzett, masszív arany tok. számlap kissé kopott, bőr szíjjal. működő, jó állapotban d: 34 mm
Longines 18K arany, kézi felhúzós, férfi karóra, Z23 szerkezettel. Jelzett tok, jelzett 17 köves szerkezet, számlap egy részén enyhe elszíneződés, új bőr szíjjal. működő, jó állapotban d: 35 mm
Igazi óragyűjtemény, egy élet munkája. 69 db karóra, régi mechanikus és retro kvarc óra, kisebb, ritkán látott, kisebb márkákkal, szinte mind működik, a kvarcok elemmel. két nagy méretű óratartó ládával. Érdemes megnézni.