13025. 415. Gelaufene Fernauktion Vintage Weine, Getränke
1 200 HUF
0 HUF
1980 Hosszúhegyi Cabernet Sauvignon 1980, muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkével, 0,75l.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert