Keramiken Zahl der Lose: 166
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2606476
11024
415
Art-ceramics
Illár Erzsébet (1940-): Ülő lányka terrakotta szobor jelzett m: 22 cm 2606470
11025
415
Art-ceramics
Izsépy Margit: Faun, kerámia figura, kézzel festett, jelzett, lábánál apró lepattanás, m: 19cm 2606634
11026
415
3800
Art-ceramics
Szécsi kerámia fiú figura. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, kopásokkal. m: 11 cm
2605273
11027
415
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Anya gyermekével, mázas kerámia, mázrepedésekkel, restaurált, jelzett, m: 42cm 2607483
11028
415
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-): Kendős lány. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, mázhibákkal, m:35 cm 2518247
11029
415
14000
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Kislány, mázas kerámia, Fején erősebb mázkopással, jelzett, m: 28cm
2518249
11030
415
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Kislány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 27cm 2518250
11031
415
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Ülő kislány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 23cm 2458814
11032
415
14000
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-): Csillagszemű lány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 28cm 2499925
11033
415
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Lány virágcsokorral, mázas kerámia, apróbb lepattanásokkal, jelzett, m: 22cm 2599160
11034
415
Art-ceramics
Gál Béla ( - ): Retró tál. Zsugormázas kerámia, jelzett, hibátlan, 15x15x10cm 2499926
11035
415
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Coffos lány, mázas kerámia, lepattanásokkal, jelzett, m: 21cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF