11585. 415. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
Bassano olasz porcelán áttört dísztányér Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert