11214. 415. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Herendi Viktória mintás 1db mélytányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, ragasztott.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras