11211. 415. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Herendi Viktória mintás porcelán fonott kosárka, kézzel festett, jelzett, restaurált, 14x10,5x4,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert