11305. 415. Gelaufene Fernauktion Porzellan
24 000 HUF
0 HUF
Herendi petrezselyem mintás, oroszlán lábas nagyméretű kaspó. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1943 + benyomott jelzés), kisebb kopásnyomokkal, d: 20,5 cm, m: 18 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras