11248. 415. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Herendi porcelán kacsapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, ragasztott m: 7×8×11,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert