11418. 415. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF
0 HUF
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, billeg, m: 20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras