Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, apró kop... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-buzavirag-mintas-bonbonniere-Kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal10x10-cm~II2582788
2582788
11368
415
Beschreibung: Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal.10x10 cm
: tm