17500.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Deák Ferenc válogatott munkái I-II. köt. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: báró Wlassics Gyula. Bp., én., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.